Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Barry ke Port Talbot dengan kereta api, bas, kereta, atau teksi
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Barry ke Port Talbot Parkwaytrain Manchester Piccadilly - Swansea / ...
44 min£10–17Pandu 30.1 bt
Paling murah- Pandu dari Barry ke Port Talbotcar 30.1 bt
41 min£8–11Kereta api, bas
- Naiki train dari Barry ke Bridgendtrain Cogan - Bridgend / ...
- Naiki bus dari Bridgend Bus Station Stand 11 ke Port Talbot Bus Station 5bus X1
1 j 24 min£9–13Teksi
- Naiki taxi dari Barry ke Port Talbottaxi 30.1 bt
41 min£130–160Kereta api melalui Bridgend
- Naiki train dari Barry ke Bridgendtrain Cogan - Bridgend / ...
- Naiki train dari Bridgend ke Port Talbot Parkwaytrain Cardiff Central - Swansea / ...
58 min£10–20
Barry ke Port Talbot dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Barry ke Port Talbot adalah pandu yang berharga £7 - £11 dan mengambil masa 41 min.
Cara terpantas untuk bergerak dari Barry ke Port Talbot adalah pandu yang berharga £7 - £11 dan mengambil masa 41 min.
Ya, terdapat perkhidmatan kereta api terus yang berlepas dari Barry dan tiba di Port Talbot Parkway. Perkhidmatan berlepas 3 kali seminggu, dan beroperasi Hari Sabtu. Perjalanan ini mengambil masa lebih kurang 44 min.
Jarak antara Barry dan Port Talbot adalah 31 batu. Jarak jalan raya ialah 30.2 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Barry ke Port Talbot tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 44 min dan berharga £10 - £17.
kereta api dari Barry ke Port Talbot Parkway mengambil masa 44 min termasuk pertukaran dan berlepas 3 kali seminggu.
Perkhidmatan Barry Port Talbot ke kereta api, dikendalikan oleh Transport for Wales, berlepas dari stesen Barry.
Perkhidmatan Barry Port Talbot ke kereta api, dikendalikan oleh Transport for Wales, tiba di stesen Port Talbot Parkway.
Ya, jarak pemanduan antara Barry ke Port Talbot adalah 30 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 41 min untuk memandu dari Barry ke Port Talbot.
Tempah tiket Barry Port Talbot ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Barry, Wales dan Port Talbot, Wales?
- Telefon
- 03333 211 202
- Tapak web
- tfw.wales
Kereta api dari Barry ke Port Talbot Parkway
- Tempoh Purata
- 44 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- £10–17
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Barry ke Bridgend
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £6–11
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Barry ke Bridgend
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £6–11
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Bridgend ke Port Talbot Parkway
- Tempoh Purata
- 13 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £4–7
- Jadual di
- tfw.wales
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Bridgend ke Port Talbot Parkway
- Tempoh Purata
- 11 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £5–10
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- 0345 646 0707
- Tapak web
- First South & West Wales
Bas dari Bridgend Bus Station Stand 11 ke Port Talbot Bus Station 5
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- £3
- Jadual di
- First South & West Wales
- Tempoh Purata
- 41 min
- Anggaran harga
- £130–160
1st Line Taxis (Barry)
- Telefon
- +44 1446 722 888
A2B Taxis
- Telefon
- +44 1446 747 500
- Tapak web
- a2btaxisbarry.co.uk











