Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Amiens ke Nice dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Amiens ke Paris Nordtrain Ter
- Naiki train dari Paris Gare De Lyon ke Nice Villetrain Tgv
8 j 16 min€183–365Kereta api ke Lille Lesquin, terbang ke Nice
Paling murah- Naiki train dari Amiens ke Lille Flandrestrain
- Terbang dari Lille Lesquin (LIL) ke Nice (NCE)plane LIL - NCE
5 j 37 min€76–287Bas
- Naiki bus dari Amiens ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)bus 1707
- Naiki bus dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Nicebus N1789
17 j 10 min€89–152Pandu 1,011.6 km
- Pandu dari Amiens ke Nicecar 1,011.6 km
11 j 26 min€156–225Kereta api ke Paris Orly, terbang ke Nice
- Naiki train dari Amiens ke Paris Nordtrain
- Terbang dari Paris Orly (ORY) ke Nice (NCE)plane ORY - NCE
5 j 2 min€92–284Bas melalui Lapangan Terbang Beauvais (BVA)
- Naiki bus dari Gare routière ke Aéroportbus 601
- Naiki bus dari Aéroport Paris Beauvais ke Paris Porte Maillotbus
- Naiki bus dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Nice - Airport Bus Station Terminal 1bus
18 j 28 min€96–184Kereta api ke Paris Charles de Gaulle, terbang ke Nice
- Naiki train dari Amiens ke Paris Nordtrain
- Terbang dari Paris Charles de Gaulle (CDG) ke Nice (NCE)plane CDG - NCE
5 j 6 min€90–289Kereta api ke Paris Charles de Gaulle, terbang ke Lapangan Terbang Marseille/Provence, kereta api
- Naiki train dari Amiens ke Paris Nordtrain
- Terbang dari Paris Charles de Gaulle (CDG) ke Lapangan Terbang Marseille/Provence (MRS)plane CDG - MRS
- Naiki train dari Marseille-Saint-Charles ke Nice-Villetrain
8 j 3 min€176–422
Amiens ke Nice dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Amiens ke Nice adalah bas yang berharga €85 - €160 dan mengambil masa 17j 10m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Amiens ke Nice adalah kereta api dan terbang yang berharga €90 - €290 dan mengambil masa 5j 2m.
Tidak, tiada bas terus dari Amiens ke Nice. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Amiens dan tiba di Nice melalui Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine). Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 17j 10m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Amiens ke Nice. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Amiens dan tiba di Nice Ville melalui Paris Nord dan Paris Gare De Lyon. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 16m.
Jarak antara Amiens dan Nice adalah 1105 km. Jarak jalan raya ialah 1011.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Amiens ke Nice tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 16m dan berharga €180 - €370.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 16m untuk bertolak dari Amiens ke Nice, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Amiens Nice ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Amiens.
Perkhidmatan Amiens Nice ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Amiens.
Cara terbaik untuk bertolak dari Amiens ke Nice adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 16m dan berharga €180 - €370. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €85 - €160 dan mengambil masa 17j 10m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Amiens, Perancis dan Nice, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–210
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–210
Penerbangan dari Lille Lesquin ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €50–220
Penerbangan dari Lille Lesquin ke Nice melalui Bordeaux
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €50–220
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice melalui Ajaccio
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €65–360
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice melalui Bastia
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €65–360
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–300
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Marseille/Provence
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–300
- Tapak web
- transavia.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–310
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Nice melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–310
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Nice melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–270
- Tapak web
- lacompagnie.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €50–310
- Tapak web
- aircorsica.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice melalui Bastia
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €65–360
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Lille Lesquin ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €26–220
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Amiens ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Nice Ville
- Tempoh Purata
- 5 j 48 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €160–320
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Amiens ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Amiens ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Amiens ke Lille Flandres
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Amiens ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Nice Ville
- Tempoh Purata
- 5 j 54 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €190–320
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Marseille-Saint-Charles ke Nice-Ville
- Tempoh Purata
- 2 j 36 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- Zou! Lignes Express Régionales
Kereta api dari Marseille-Saint-Charles ke Nice-Ville
- Tempoh Purata
- 2 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €55–110
- Jadual di
- Zou! Lignes Express Régionales
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Amiens ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €13–23
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Nice
- Tempoh Purata
- 12 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €75–130
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- 09 70 15 01 50
- E-mel
- contact@oise-mobilite.fr
- Tapak web
- Oise - Réseau de l'Oise
Bas dari Gare routière ke Aéroport
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €1
- Jadual di
- Oise - Réseau de l'Oise
- Telefon
- +33 (0) 9 77 40 24 20
- E-mel
- service.clients@aeroportbeauvais.com.
- Tapak web
- Aérobus Paris - Beauvais
Bas dari Aéroport Paris Beauvais ke Paris Porte Maillot
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €6–16
- Jadual di
- Aérobus Paris - Beauvais
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Nice - Airport Bus Station Terminal 1
- Tempoh Purata
- 12 j 55 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €85–160
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Amiens Nice ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).
Perkhidmatan Amiens Nice ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Paris Nord.
Ya, jarak pemanduan antara Amiens ke Nice adalah 1012 km. Ia mengambil masa lebih kurang 11j 26m untuk memandu dari Amiens ke Nice.
Tempah tiket Amiens Nice ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Amiens ke Nicebas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.


























