Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Amiens ke Bitche dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Amiens ke Paris Nordtrain Ter
- Naiki train dari Paris l'Est ke Strasbourg Bahnhoftrain 83 / ...
- Naiki train dari Strasbourg ke Niederbronn-les-Bainstrain Ter
6 j 27 min€106–220Bas
Paling murah- Naiki bus dari Amiens ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)bus
- Naiki bus dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Forbachbus 790
- Naiki bus dari Sarreguemines ke Bitchebus
12 j 45 min€50–90Kereta api, bas melalui Creil
- Naiki train dari Amiens ke Creiltrain Ter
- Naiki bus dari Gare SNCF ke ROISSY PÔLE - Quai F1bus 630
- Naiki bus dari Paris - CDG Roissypole Bus Station ke Metz - Bus Stationbus
- Naiki train dari Metz Ville ke Sarregueminestrain Ter
- Naiki bus dari Sarreguemines ke Bitchebus
11 j 41 min€62–123Pandu 454.9 km
- Pandu dari Amiens ke Bitchecar 454.9 km
4 j 31 min€70–101Kereta api, bas
- Naiki train dari Amiens ke Paris Nordtrain Ter
- Naiki train dari Paris Est ke Metz Villetrain Tgv
- Naiki train dari Metz Ville ke Sarregueminestrain Ter
- Naiki bus dari Sarreguemines ke Bitchebus
7 j 6 min€90–194
Amiens ke Bitche dengan kereta api, jalan kaki dan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Amiens ke Bitche adalah bas yang berharga €50 - €90 dan mengambil masa 12j 45m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Amiens ke Bitche adalah pandu yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 4j 31m.
Tidak, tiada bas terus dari Amiens ke Bitche. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Amiens dan tiba di Bitche melalui Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine), FORBACH - Gare Routiere dan Sarreguemines. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 12j 45m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Amiens ke Bitche. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Amiens dan tiba di Niederbronn-les-Bains melalui Paris l'Est dan Strasbourg. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 27m.
Jarak antara Amiens dan Bitche adalah 646 km. Jarak jalan raya ialah 454.9 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Amiens ke Bitche tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 27m dan berharga €100 - €220.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 27m untuk bertolak dari Amiens ke Bitche, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Amiens Bitche ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Amiens.
Perkhidmatan Amiens Bitche ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Amiens.
Cara terbaik untuk bertolak dari Amiens ke Bitche adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 27m dan berharga €100 - €220. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €50 - €90 dan mengambil masa 12j 45m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Amiens, Perancis dan Bitche, Perancis?
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Amiens ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris l'Est ke Strasbourg Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €70–150
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Niederbronn-les-Bains
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–19
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Amiens ke Creil
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–27
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Metz Ville ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €14–28
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Amiens ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Est ke Metz Ville
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €50–110
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Metz Ville ke Sarreguemines
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €14–28
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Est ke Metz Ville
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–110
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- 09 70 15 01 50
- E-mel
- contact@oise-mobilite.fr
- Tapak web
- Oise - Réseau de l'Oise
Bas dari Gare SNCF ke ROISSY PÔLE - Quai F1
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €1
- Jadual di
- Oise - Réseau de l'Oise
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - CDG Roissypole Bus Station ke Metz - Bus Station
- Tempoh Purata
- 4 j 55 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Sarreguemines ke Bitche
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
Bas dari Sarreguemines ke Bitche
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
Bas dari Sarreguemines ke Bitche
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- SNCF Bus
- Telefon
- 09 70 80 90 10
- E-mel
- webmestre@moselle.fr
- Tapak web
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Bas dari Sarreguemines ke Bitche
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €4–5
- Jadual di
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Bas dari Sarreguemines ke Bitche
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €4–5
- Jadual di
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Bas dari Sarreguemines ke Bitche
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €4–5
- Jadual di
- Réseau interurbain Moselle - Fluo
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Amiens ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €14–24
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Forbach
- Tempoh Purata
- 5 j 30 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Amiens Bitche ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).
Perkhidmatan Amiens Bitche ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Paris Nord.
Ya, jarak pemanduan antara Amiens ke Bitche adalah 455 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 31m untuk memandu dari Amiens ke Bitche.
Tempah tiket Amiens Bitche ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.






























