Terdapat 7 cara untuk bertolak dari America ke Beaune dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Eindhoven Centraal ke Rotterdam Centraaltrain
- Naiki kereta api dari Rotterdam Centraal ke Paris Nordtrain
- Naiki kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Dijon Villetrain Tgv
9 j 14 min€133–266Bas
Paling murah- Naiki bas dari Venlo Station ke Essen central train stationbus 023 / ...
- Naiki bas dari Essen central train station ke Dijonbus FlixBus N710
13 j 15 min€81–132Pandu 601.7 km
- Pandu dari America ke Beaunecar 601.7 km
6 j 45 min€108–156Kereta api ke Dusseldorf, terbang, kereta api
- Naiki kereta api dari Venlo ke Düsseldorf Hbftrain
- Terbang dari Dusseldorf (DUS) ke Lyon (LYS)plane DUS - LYS
- Naiki kereta api dari Lyon Part Dieu ke Beaunetrain
8 j 45 min€157–335Kereta api, bas melalui Thionville
- Naiki kereta api dari Roermond ke Maastrichttrain
- Naiki bas dari Maastricht ke Thionvillebus 181 / ...
- Naiki kereta api dari Thionville ke Dijon Villetrain Tgv
11 j 21 min€152–258Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Eindhoven Centraal ke Bredatrain
- Naiki kereta api dari Breda ke Bruxelles-Miditrain Ec
- Naiki bas dari Brussels - Midi Train Station ke Dijonbus
13 j 18 min€95–179Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Brussels National, terbang
- Naiki kereta api dari Eindhoven Centraal ke Bredatrain
- Naiki kereta api dari Breda ke Brussels Airport-Zaventemtrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Brussels National (BRU) ke Lyon (LYS)plane BRU - LYS
- Naiki kereta api dari Lyon Part Dieu ke Beaunetrain
10 j€158–354
penerbangan Dusseldorf (DUS) ke Lyon (LYS)
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari America ke Beaune adalah bas yang berharga €80 - €140 dan mengambil masa 13j 15m.
Cara terpantas untuk bergerak dari America ke Beaune adalah pandu yang berharga €100 - €160 dan mengambil masa 6j 45m.
Tidak, tiada bas terus dari America ke Beaune. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Sevenum, Berghemweg dan tiba di Dijon melalui Venlo Station dan Essen central train station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 13j 15m.
Tidak, tiada kereta api terus dari America ke Beaune. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Horst-Sevenum dan tiba di Beaune melalui Eindhoven Centraal, Rotterdam Centraal, Paris Nord, Paris Gare De Lyon dan Dijon Ville. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 14m.
Jarak antara America dan Beaune adalah 919 km. Jarak jalan raya ialah 601.7 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari America ke Beaune tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 14m dan berharga €130 - €270.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 14m untuk bertolak dari America ke Beaune, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan America Beaune ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Venlo Station.
Perkhidmatan America Beaune ke kereta api, dikendalikan oleh Nederlandse Spoorwegen (NS), berlepas dari stesen Eindhoven Centraal.
Cara terbaik untuk bertolak dari America ke Beaune adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 14m dan berharga €130 - €270. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €80 - €140 dan mengambil masa 13j 15m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara America, Belanda dan Beaune, Bourgogne-Franche-Comté, Perancis?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Dusseldorf ke Lyon melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–700
Penerbangan dari Dusseldorf ke Lyon melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 42 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–360
Penerbangan dari Lapangan Terbang Brussels National ke Lyon melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–700
- Tapak web
- brusselsairlines.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Brussels National ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–240
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Dusseldorf ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €85–220
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Dusseldorf ke Lyon melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–320
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari Eindhoven Centraal ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €11–24
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Rotterdam Centraal ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 3 j 7 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €50–100
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Venlo ke Düsseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–14
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Roermond ke Maastricht
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Eindhoven Centraal ke Breda
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €6–14
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Eindhoven Centraal ke Breda
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €6–14
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Breda ke Brussels Airport-Zaventem
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–22
- Jadual di
- ns.nl
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Dijon Ville
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–100
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Beaune
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Thionville ke Dijon Ville
- Tempoh Purata
- 3 j 28 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €100–170
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Beaune
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Dijon Ville
- Tempoh Purata
- 3 j 2 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €45–95
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Beaune
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Beaune
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- 0180 6 9 27 37 27
- E-mel
- info@eurobahn.de
- Tapak web
- eurobahn.de
Kereta api dari Venlo ke Düsseldorf Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–18
- Jadual di
- eurobahn.de
- Telefon
- 0800-0232 545
- Tapak web
- arriva.nl
Kereta api dari Roermond ke Maastricht
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- arriva.nl
- Second Class Single
- €9–13
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Breda ke Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Venlo Station ke Essen central train station
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Essen central train station ke Dijon
- Tempoh Purata
- 8 j 55 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €50–85
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Maastricht ke Thionville
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Brussels - Midi Train Station ke Dijon
- Tempoh Purata
- 8 j 5 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–85
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan America Beaune ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Essen central train station.
Perkhidmatan America Beaune ke kereta api, dikendalikan oleh Nederlandse Spoorwegen (NS), tiba di stesen Rotterdam Centraal.
Ya, jarak pemanduan antara America ke Beaune adalah 602 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 45m untuk memandu dari America ke Beaune.




































