Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Albi ke Chartres dengan kereta api, bas, kereta api malam, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Albi Ville ke Toulouse Matabiautrain Ter
- Naiki kereta api dari Toulouse Matabiau ke Paris Montparnasse 1 Et 2train Tgv
- Naiki kereta api dari Paris Gare Montparnasse ke Chartrestrain Ter
8 j 26 min€156–334Bas
Paling murah- Naiki bas dari ALBI - Hôpital ke MONTAUBAN - Gare SNCFbus 721
- Naiki bas dari Montauban ke Orléansbus
- Naiki bas dari Gare SNCF ke Pôle d'échangesbus
12 j 22 min€44–86Kereta api malam, kereta api
- Naiki kereta api malam dari Albi Madeleine ke Paris Austerlitznighttrain 3754
- Naiki kereta api dari Paris Gare Montparnasse ke Chartrestrain Ter
13 j 43 min€140–278Pandu 604.1 km
- Pandu dari Albi ke Chartrescar 604.1 km
6 j 36 min€95–137Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Albi Ville ke Toulouse Matabiautrain Ter
- Naiki bas dari Toulouse - Matabiau Bus Station ke Orléans - Georges Pompidou Bus Stopbus
- Naiki bas dari Gare SNCF ke Viollette Médiathèquebus
12 j 42 min€57–105Kereta api ke Toulouse, terbang ke Paris Orly, kereta api
- Naiki kereta api dari Albi Ville ke Toulouse Matabiautrain
- Terbang dari Toulouse (TLS) ke Paris Orly (ORY)plane TLS - ORY
- Naiki kereta api dari Paris Gare Montparnasse ke Chartrestrain
6 j 25 min€87–245Kereta api ke Toulouse, terbang ke Paris Charles de Gaulle, kereta api
- Naiki kereta api dari Albi Ville ke Toulouse Matabiautrain
- Terbang dari Toulouse (TLS) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane TLS - CDG
- Naiki kereta api dari Paris Gare Montparnasse ke Chartrestrain
6 j 33 min€139–337Kereta api ke Rodez, terbang ke Paris Orly, kereta api
- Naiki kereta api dari Albi Madeleine ke Rodeztrain
- Terbang dari Rodez (RDZ) ke Paris Orly (ORY)plane RDZ - ORY
- Naiki kereta api dari Paris Gare Montparnasse ke Chartrestrain
6 j 13 min€113–307Bas ke Lapangan Terbang Castres-Mazamet, terbang ke Paris Orly, kereta api
- Naiki bas dari ALBI - Gare Routière ke CASTRES - Gare Routièrebus
- Terbang dari Lapangan Terbang Castres-Mazamet (DCM) ke Paris Orly (ORY)plane DCM - ORY
- Naiki kereta api dari Paris Gare Montparnasse ke Chartrestrain
6 j 6 min€159–338
Albi ke Chartres dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Albi ke Chartres adalah bas yang berharga €40 - €90 dan mengambil masa 12j 22m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Albi ke Chartres adalah bas dan terbang dan kereta api yang berharga €150 - €340 dan mengambil masa 6j 6m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Albi ke Chartres. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Albi Ville dan tiba di Chartres melalui Toulouse Matabiau dan Paris Gare Montparnasse. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 26m.
Jarak antara Albi dan Chartres adalah 954 km. Jarak jalan raya ialah 604.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Albi ke Chartres tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 26m dan berharga €150 - €340.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 26m untuk bertolak dari Albi ke Chartres, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Albi Chartres ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Albi Ville.
Cara terbaik untuk bertolak dari Albi ke Chartres adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 26m dan berharga €150 - €340. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €40 - €90 dan mengambil masa 12j 22m.
Perkhidmatan Albi Chartres ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Toulouse Matabiau.
Ya, jarak pemanduan antara Albi ke Chartres adalah 604 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 36m untuk memandu dari Albi ke Chartres.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Albi, Perancis dan Chartres, Centre-Val de Loire, Perancis?
- Tapak web
- transavia.com
Penerbangan dari Toulouse ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–300
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Toulouse ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–280
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Toulouse ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–160
Penerbangan dari Toulouse ke Paris Orly melalui Nice
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €45–160
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Rodez ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €60–170
- Tapak web
- chalair.eu
Penerbangan dari Lapangan Terbang Castres-Mazamet ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €120–280
Butiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Albi Ville ke Toulouse Matabiau
- Tempoh Purata
- 59 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–25
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Toulouse Matabiau ke Paris Montparnasse 1 Et 2
- Tempoh Purata
- 5 j 1 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €130–270
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Gare Montparnasse ke Chartres
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €14–29
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api malam dari Albi Madeleine ke Paris Austerlitz
- Tempoh Purata
- 11 j 36 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €120–250
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Albi Madeleine ke Rodez
- Tempoh Purata
- 1 j 19 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €13–27
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Toulouse Matabiau ke Paris Montparnasse 1 Et 2
- Tempoh Purata
- 4 j 47 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €170–280
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +33 800 31 31 31
- Tapak web
- lio-occitanie.fr
Bas dari ALBI - Hôpital ke MONTAUBAN - Gare SNCF
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €2
- Jadual di
- lio-occitanie.fr
Bas dari ALBI - Gare Routière ke CASTRES - Gare Routière
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €2
- Jadual di
- lio-occitanie.fr
Butiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Montauban ke Orléans
- Tempoh Purata
- 6 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €35–60
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +33 (0) 806 70 33 33
- Tapak web
- remi-centrevaldeloire.fr
Bas dari Gare SNCF ke Pôle d'échanges
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €3
- Jadual di
- remi-centrevaldeloire.fr
Bas dari Gare SNCF ke Viollette Médiathèque
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €3
- Jadual di
- remi-centrevaldeloire.fr
- Telefon
- 3635
- Tapak web
- sncf-connect.com
Bas dari Gare SNCF ke Pôle d'échanges
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €14–20
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Toulouse - Matabiau Bus Station ke Orléans - Georges Pompidou Bus Stop
- Tempoh Purata
- 7 j 20 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €40–75
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Tempah tiket Albi Chartres ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.






















