Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Agde ke Azur dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Agde ke Narbonnetrain Ter
- Naiki train dari Narbonne ke Bordeaux St Jeantrain
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke Daxtrain Tgv
7 j 50 min€145–272Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Agde ke Narbonnetrain Ter
- Naiki bus dari Narbonne ke Bayonnebus
- Naiki bus dari Bayonne - Pem Gare Sncf Quai 3 ke Soustons - Isle Verte Pembus 517
11 j 4 min€65–111Bas
- Naiki bus dari Beziers ke Bordeaux St Jeanbus 60431
- Naiki bus dari Bordeaux - Belcier Bus Stop ke Castetsbus BlaBlaCar Bus
9 j 54 min€123–177Pandu 453.8 km
- Pandu dari Agde ke Azurcar 453.8 km
5 j 6 min€72–104Kereta api ke Lyon, terbang
- Naiki train dari Agde ke Lyon-Saint Exupery Tgvtrain
- Terbang dari Lyon (LYS) ke Lapangan Terbang Bayonne-Anglet (BIQ)plane LYS - BIQ
6 j 39 min€181–498Kereta api, bas melalui Toulouse
- Naiki train dari Agde ke Toulouse Matabiautrain Ter
- Naiki train dari Toulouse Matabiau ke Bayonnetrain
- Naiki bus dari Bayonne - Pem Gare Sncf Quai 3 ke Soustons - Isle Verte Pembus 517
9 j 25 min€104–190Kereta api ke Montpellier, terbang
- Naiki train dari Agde ke Montpellier Saint-Rochtrain
- Terbang dari Montpellier (MPL) ke Lapangan Terbang Bayonne-Anglet (BIQ)plane MPL - BIQ
9 j 5 min€222–457
penerbangan Lyon (LYS) ke Lapangan Terbang Bayonne-Anglet (BIQ)
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Agde ke Azur adalah kereta api dan bas yang berharga €65 - €120 dan mengambil masa 11j 4m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Agde ke Azur adalah pandu yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 5j 6m.
Tidak, tiada bas terus dari Agde ke Azur. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Beziers dan tiba di Castets melalui Bordeaux - Belcier Bus Stop. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 54m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Agde ke Azur. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Agde dan tiba di Dax melalui Narbonne dan Bordeaux St Jean. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 50m.
Jarak antara Agde dan Azur adalah 623 km. Jarak jalan raya ialah 453.8 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Agde ke Azur tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 50m dan berharga €140 - €280.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 50m untuk bertolak dari Agde ke Azur, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Agde Azur ke bas, dikendalikan oleh SNCF Bus, berlepas dari stesen Beziers.
Perkhidmatan Agde Azur ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Agde.
Cara terbaik untuk bertolak dari Agde ke Azur adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 50m dan berharga €140 - €280. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €120 - €180 dan mengambil masa 9j 54m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Agde, Perancis dan Azur, Nouvelle-Aquitaine, Perancis?
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lyon ke Lapangan Terbang Bayonne-Anglet
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €60–410
Penerbangan dari Montpellier ke Lapangan Terbang Bayonne-Anglet melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 51 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €130–700
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Agde ke Narbonne
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–15
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Narbonne ke Bordeaux St Jean
- Tempoh Purata
- 3 j 48 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €60–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke Dax
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Agde ke Lyon-Saint Exupery Tgv
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €50–110
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Agde ke Toulouse Matabiau
- Tempoh Purata
- 2 j 14 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Toulouse Matabiau ke Bayonne
- Tempoh Purata
- 3 j 41 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €50–100
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Agde ke Narbonne
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–15
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Agde ke Montpellier Saint-Roch
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €8–16
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Bas dari Beziers ke Bordeaux St Jean
- Tempoh Purata
- 5 j 45 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €70–100
- Jadual di
- SNCF Bus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Agde Azur ke bas, dikendalikan oleh SNCF Bus, tiba di stesen Bordeaux St Jean.
Perkhidmatan Agde Azur ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Narbonne.
Ya, jarak pemanduan antara Agde ke Azur adalah 454 km. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 6m untuk memandu dari Agde ke Azur.









