12 módja van annak, hogy a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon utazzál a busz, vonat, kocsi vagy repülőgépszolgáltatással
Válassz ki egy lehetőséget alább, hogy megnézd az útbaigazítást lépésről-lépésre, és összehasonlítsd a jegyárakat és az utazási időket a Rome2Rión.
Busz, vonat
Legjobb- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus 18B / ...
- Válassz trainjáratot a(z) Grantham–York útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) York–Edinburgh Waverley útvonalratrain
5 ó 43 p113–223 £Busz
legolcsóbb- Válassz busjáratot a(z) Rail Station Car Park–Broad Marsh Bus Station útvonalrabus 451
- Válassz busjáratot a(z) Broad Marsh Bus Station–Edinburgh, Bus Station útvonalrabus Ukn11
10 ó 42 p42–156 £Vezetés 266,8 mf
- Vezess a(z) Anwick–Edinburgh szakaszoncar 266,8 mf
5 ó 5 p65–93 £Busz, vonat, vonat–Birminghami Repülőtér, repülő–Edinburgh-I Repülőtér
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus
- Válassz trainjáratot a(z) Sleaford–Nottingham útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) Nottingham–Birmingham New Street útvonalratrain
- Repülj a(z) Birminghami Repülőtér (BHX)–Edinburgh-I Repülőtér (EDI) útvonalonplane BHX - EDI
6 ó 56 p97–192 £Ide: busz, vonat ezen keresztül: Doncaster
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus 18B / ...
- Válassz trainjáratot a(z) Sleaford–Doncaster útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) Doncaster–Edinburgh Waverley útvonalratrain
6 ó 10 p112–235 £Vonat
- Válassz trainjáratot a(z) Lincoln Central–Sheffield útvonalratrain Lincoln Central - Leeds / ...
- Válassz trainjáratot a(z) Sheffield–Edinburgh Waverley útvonalratrain Plymouth - Edinburgh / ...
7 ó 49 p164–244 £Busz, vonat, vonat–London Stansted, repülő–Edinburgh-I Repülőtér
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus
- Válassz trainjáratot a(z) Sleaford–Peterborough útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) Peterborough–Stansted Airport útvonalratrain
- Repülj a(z) London Stansted (STN)–Edinburgh-I Repülőtér (EDI) útvonalonplane STN - EDI
7 ó 4 p92–212 £Busz, vonat–London-City Repülőtér, repülő–Edinburgh-I Repülőtér
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus
- Válassz trainjáratot a(z) Grantham–King's Cross útvonalratrain
- Repülj a(z) London-City Repülőtér (LCY)–Edinburgh-I Repülőtér (EDI) útvonalonplane LCY - EDI
6 ó 31 p139–372 £Busz, vonat, vonat–London-Heathrow-I Repülőtér, repülő–Edinburgh-I Repülőtér
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus
- Válassz trainjáratot a(z) Sleaford–Peterborough útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) Peterborough–Farringdon útvonalratrain
- Repülj a(z) London-Heathrow-I Repülőtér (LHR)–Edinburgh-I Repülőtér (EDI) útvonalonplane LHR - EDI
7 ó 27 p138–383 £Busz, vonat, vonat–London Luton, repülő–Edinburgh-I Repülőtér
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus
- Válassz trainjáratot a(z) Grantham–King's Cross útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) London St Pancras Intl–Luton Airport Parkway útvonalratrain
- Repülj a(z) London Luton (LTN)–Edinburgh-I Repülőtér (EDI) útvonalonplane LTN - EDI
6 ó 34 p96–247 £Busz, vonat, vonat–Birminghami Repülőtér, repülő–Glasgowi Repülőtér
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus
- Válassz trainjáratot a(z) Sleaford–Nottingham útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) Nottingham–Birmingham New Street útvonalratrain
- Repülj a(z) Birminghami Repülőtér (BHX)–Glasgowi Repülőtér (GLA) útvonalonplane BHX - GLA
- Válassz trainjáratot a(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalratrain
7 ó 42 p96–217 £Busz, vonat, vonat–London Luton, repülő–Glasgowi Repülőtér
- Válassz busjáratot a(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalrabus
- Válassz trainjáratot a(z) Grantham–King's Cross útvonalratrain
- Válassz trainjáratot a(z) London St Pancras Intl–Luton Airport Parkway útvonalratrain
- Repülj a(z) London Luton (LTN)–Glasgowi Repülőtér (GLA) útvonalonplane LTN - GLA
- Válassz trainjáratot a(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalratrain
7 ó 20 p109–282 £
Anwick–Edinburgh busz és vonatjárattal
Kérdések és válaszok
A legolcsóbb módja annak, hogy a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon utazz, a következő: busz, melynek költsége £40 - £160, és 10ó 42p ideig tart.
A leggyorsabb módja, hogy Anwick és Edinburgh között utazz, a vezetés, melynek költsége £60 - £95, és 5ó 5p ideig tart.
Nem, nincs közvetlen buszösszeköttetés a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon. Azonban vannak olyan szolgáltatások, amelyek Moy Park Factory és Edinburgh, Bus Station között közlekednek a következőn át: Library, Rail Station Car Park és Broad Marsh Bus Station. Az utazás, beleértve a transzfereket is, körülbelül ennyi ideig tart: 10ó 42p.
Nem, nincs közvetlen vonatösszeköttetés a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon. Azonban vannak olyan szolgáltatások, amelyek Lincoln Central és Edinburgh Waverley között közlekednek a következőn át: Sheffield. Az utazás, beleértve a transzfereket is, körülbelül ennyi ideig tart: 7ó 49p.
A távolság Anwick és Edinburgh között 389 mérföld. A távolság közúton 268.4 mérföld.
A legjobb módja annak, hogy a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon kocsi nélkül utazz, a busz és vonat, ami 5ó 43p időt vesz igénybe, és az ára£110 - £230.
Körülbelül 5ó 43p ideig tart az út a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon, a transzfereket is beleszámítva.
A Anwickszolgáltatás Edinburgh–busz útvonalon, a(z) National Express üzemeltetésében innen indul: Rail Station Car Park.
A Anwickszolgáltatás Edinburgh–vonat útvonalon, a(z) Northern Trains Limited üzemeltetésében innen indul: Lincoln Central.
A legjobb módja annak, hogy a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon utazz, a busz, ez 10ó 42p ideig tart, és a költsége £40 - £160. Alternatív megoldásként utazhatsz vonat segítségével, melynek költsége £160 - £250, és 7ó 49p ideig tart..
Milyen cégek üzemeltetnek szolgáltatásokat Anwick, Anglia és Edinburgh, Skócia között?
- Honlap
- easyjet.com
Repülőjáratok a(z) Birminghami Repülőtér–Edinburgh-I Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 7 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 27–85 £
Birminghami Repülőtér járatok Edinburgh-I Repülőtér útvonalon a következőn át: Belfast (Aldergrove)
- Átl. időtartam
- 2 ó 52 p
- Mikor
- péntek és csütörtök
- Becsült ár
- 27–85 £
Repülőjáratok a(z) London Stansted–Edinburgh-I Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 19 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 23–110 £
Repülőjáratok a(z) London Luton–Edinburgh-I Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 18 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 23–120 £
London Luton járatok Edinburgh-I Repülőtér útvonalon a következőn át: Belfast City
- Átl. időtartam
- 3 ó 5 p
- Mikor
- csütörtök
- Becsült ár
- 23–120 £
London Luton járatok Edinburgh-I Repülőtér útvonalon a következőn át: Belfast (Aldergrove)
- Átl. időtartam
- 3 ó 20 p
- Mikor
- péntek
- Becsült ár
- 23–120 £
Repülőjáratok a(z) Birminghami Repülőtér–Glasgowi Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 5 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 25–80 £
Birminghami Repülőtér járatok Glasgowi Repülőtér útvonalon a következőn át: Belfast (Aldergrove)
- Átl. időtartam
- 3 ó 10 p
- Mikor
- péntek
- Becsült ár
- 25–80 £
Repülőjáratok a(z) London Luton–Glasgowi Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 18 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 30–120 £
London Luton járatok Glasgowi Repülőtér útvonalon a következőn át: Belfast (Aldergrove)
- Átl. időtartam
- 3 ó
- Mikor
- csütörtök
- Becsült ár
- 30–120 £
- Honlap
- britishairways.com
Repülőjáratok a(z) London-City Repülőtér–Edinburgh-I Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 18 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 75–230 £
Repülőjáratok a(z) London-Heathrow-I Repülőtér–Edinburgh-I Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 25 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 55–220 £
- Honlap
- ryanair.com
Repülőjáratok a(z) London Stansted–Edinburgh-I Repülőtér útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 20 p
- Mikor
- Minden nap
- Becsült ár
- 20–95 £
London Stansted járatok Edinburgh-I Repülőtér útvonalon a következőn át: Belfast (Aldergrove)
- Átl. időtartam
- 3 ó 10 p
- Mikor
- csütörtök
- Becsült ár
- 20–95 £
- Honlap
- ryanair.com
London Stansted járatok Edinburgh-I Repülőtér útvonalon a következőn át: Dublin
- Átl. időtartam
- 3 ó 25 p
- Mikor
- csütörtök, péntek, szerda és vasárnap
- Becsült ár
- 45–100 £
- Telefon
- +44 (0)3457 225 333
- customers@lner.co.uk
- Honlap
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Vonat A(z) Grantham–York útvonalon
- Átl. időtartam
- 48 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 28–40 £
- Menetrendek itt:
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Vonat A(z) York–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 2 ó 16 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 70–100 £
- Menetrendek itt:
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Vonat A(z) Doncaster–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 2 ó 47 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 80–120 £
- Menetrendek itt:
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Vonat A(z) Grantham–King's Cross útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 7 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Becsült ár
- 35–50 £
- Menetrendek itt:
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Vonat A(z) Grantham–King's Cross útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 7 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Becsült ár
- 35–50 £
- Menetrendek itt:
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Vonat A(z) Grantham–King's Cross útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 7 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Becsült ár
- 35–50 £
- Menetrendek itt:
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
- Telefon
- +44 3447 369 123
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Honlap
- Cross Country
Vonat A(z) York–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 2 ó 34 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 110–160 £
- Menetrendek itt:
- Cross Country
Vonat A(z) Nottingham–Birmingham New Street útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 14 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 30–45 £
- Menetrendek itt:
- Cross Country
Vonat A(z) Doncaster–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 3 ó 11 p
- Gyakoriság
- 4 alkalommal naponta
- Becsült ár
- 120–180 £
- Menetrendek itt:
- Cross Country
Vonat A(z) Sheffield–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 3 ó 48 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 140–200 £
- Menetrendek itt:
- Cross Country
Vonat A(z) Peterborough–Stansted Airport útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 21 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 35–55 £
- Menetrendek itt:
- Cross Country
Vonat A(z) Nottingham–Birmingham New Street útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 14 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 30–45 £
- Menetrendek itt:
- Cross Country
- Telefon
- 03457 125 678
- Honlap
- eastmidlandsrailway.co.uk
Vonat A(z) Sleaford–Nottingham útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 7 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 20–30 £
- Menetrendek itt:
- eastmidlandsrailway.co.uk
Vonat A(z) Sleaford–Doncaster útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 23 p
- Gyakoriság
- hetente 6 alkalommal
- Becsült ár
- 30–45 £
- Menetrendek itt:
- eastmidlandsrailway.co.uk
Vonat A(z) Sleaford–Peterborough útvonalon
- Átl. időtartam
- 40 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 18–27 £
- Menetrendek itt:
- eastmidlandsrailway.co.uk
Vonat A(z) Sleaford–Peterborough útvonalon
- Átl. időtartam
- 40 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 18–27 £
- Menetrendek itt:
- eastmidlandsrailway.co.uk
Vonat A(z) London St Pancras Intl–Luton Airport Parkway útvonalon
- Átl. időtartam
- 21 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 15–22 £
- Menetrendek itt:
- eastmidlandsrailway.co.uk
Vonat A(z) Sleaford–Nottingham útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 7 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 20–30 £
- Menetrendek itt:
- eastmidlandsrailway.co.uk
Vonat A(z) London St Pancras Intl–Luton Airport Parkway útvonalon
- Átl. időtartam
- 21 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 15–22 £
- Menetrendek itt:
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +44 330 060 0500
- enquiry@sleeper.scot
- Honlap
- Caledonian Sleeper
Vonat A(z) Doncaster–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 3 ó 41 p
- Gyakoriság
- Hetente kétszer
- Becsült ár
- 75–120 £
- Menetrendek itt:
- Caledonian Sleeper
Vonat A(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 59 p
- Gyakoriság
- Hetente egyszer
- Becsült ár
- 15–24 £
- Menetrendek itt:
- Caledonian Sleeper
Vonat A(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 59 p
- Gyakoriság
- Hetente egyszer
- Becsült ár
- 15–24 £
- Menetrendek itt:
- Caledonian Sleeper
- Telefon
- +44 800 200 6060
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Honlap
- northernrailway.co.uk
Vonat A(z) Lincoln Central–Sheffield útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 19 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 19–35 £
- Menetrendek itt:
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 071 0222
- Honlap
- hulltrains.co.uk
Vonat A(z) Grantham–King's Cross útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 8 p
- Gyakoriság
- Minden 4 órában
- Becsült ár
- 29–60 £
- Menetrendek itt:
- hulltrains.co.uk
Vonat A(z) Grantham–King's Cross útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 8 p
- Gyakoriság
- Minden 4 órában
- Becsült ár
- 29–60 £
- Menetrendek itt:
- hulltrains.co.uk
Vonat A(z) Grantham–King's Cross útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 8 p
- Gyakoriság
- Minden 4 órában
- Becsült ár
- 29–60 £
- Menetrendek itt:
- hulltrains.co.uk
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Honlap
- Thameslink
Vonat A(z) Peterborough–Farringdon útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 25 p
- Gyakoriság
- óránként
- Becsült ár
- 35–80 £
- Menetrendek itt:
- Thameslink
Vonat A(z) London St Pancras Intl–Luton Airport Parkway útvonalon
- Átl. időtartam
- 31 p
- Gyakoriság
- Minden 15 percben
- Becsült ár
- 14–29 £
- Menetrendek itt:
- Thameslink
Vonat A(z) London St Pancras Intl–Luton Airport Parkway útvonalon
- Átl. időtartam
- 31 p
- Gyakoriság
- Minden 15 percben
- Becsült ár
- 14–29 £
- Menetrendek itt:
- Thameslink
- Telefon
- +44 (0)344 811 0141
- Honlap
- ScotRail
Vonat A(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 50 p
- Gyakoriság
- Minden 20 percben
- Becsült ár
- 20–40 £
- Menetrendek itt:
- ScotRail
Vonat A(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 50 p
- Gyakoriság
- Minden 20 percben
- Becsült ár
- 20–40 £
- Menetrendek itt:
- ScotRail
- Telefon
- 0800 031 8542
- Passengerassistance@lumo.co.uk.
- Honlap
- lumo.co.uk
Vonat A(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 49 p
- Gyakoriság
- hetente 5 alkalommal
- Becsült ár
- 8–16 £
- Menetrendek itt:
- lumo.co.uk
Vonat A(z) Glasgow Queen Street–Edinburgh Waverley útvonalon
- Átl. időtartam
- 49 p
- Gyakoriság
- hetente 5 alkalommal
- Becsült ár
- 8–16 £
- Menetrendek itt:
- lumo.co.uk
- Honlap
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 25 p
- Gyakoriság
- Minden 30 percben
- Menetrendek itt:
- traveline.info
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
Busz A(z) Demand Responsive Area–Rail Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 13 p
- Gyakoriság
- Naponta egyszer
- Becsült ár
- 7–11 £
- Menetrendek itt:
- Stagecoach East Midlands
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Honlap
- National Express
Busz A(z) Rail Station Car Park–Broad Marsh Bus Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 1 ó 15 p
- Gyakoriság
- Naponta kétszer
- Becsült ár
- 7–17 £
- Menetrendek itt:
- National Express
Busz A(z) Broad Marsh Bus Station–Edinburgh, Bus Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 7 ó 20 p
- Gyakoriság
- 4 alkalommal naponta
- Becsült ár
- 50–130 £
- Menetrendek itt:
- National Express
KapcsolatfelvételKapcsolatfelvétel
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- service@flixbus.com
- Honlap
- FlixBus
Busz A(z) Broad Marsh Bus Station–Edinburgh, Bus Station útvonalon
- Átl. időtartam
- 6 ó 30 p
- Gyakoriság
- Minden 2 órában
- Becsült ár
- 30–50 £
- Menetrendek itt:
- FlixBus
További kérdések és válaszok
Anwickszolgáltatást a(z) Edinburgh–busz útvonalon a(z) National Express üzemelteti, és a(z) Broad Marsh Bus Station megállóba érkezik.
Anwickszolgáltatást a(z) Edinburgh–vonat útvonalon a(z) Northern Trains Limited üzemelteti, és a(z) Sheffield megállóba érkezik.
Igen, autóval a távolság Anwick és Edinburgh között 268 mérföld. Körülbelül 5ó 5p ideig tart, a(z) Anwick–Edinburgh útvonalon kell vezetni.













































